Uč sa od najlepších

Chceš získať náskok a spoznať know-how lídrov na trhu? Prihlás sa na event BIG STEP.

Big Step na tému „Inovácie“

ČO: 2 dni nabité inováciami + networkingová večera s kariérnymi príležitosťami
KDE: priamo vo firmách v Bratislave (Slovak Telekom – Matador Group – Nestlé – IBM)
KTO: experti s dlhoročnými skúsenosťami z rôznych odvetví
KEDY: 3. a 4. októbra 2017 (utorok a streda)
PREČO SA ZÚČASTNIŤ: zistíš, čo riešia firmy na trhu, akým inováciám sa venujú a dostaneš šancu vytvoriť si nové kontakty s profíkmi z praxe, ktoré ti pomôžu naštartovať kariéru
ČO MUSÍŠ UROBIŤ: stačí len vyplniť registračný formulár (počet miest je limitovaný)


Program

utorok 3. októbra 2017
09:00 – 12:00 Slovak Telekom (1. úvod; 2. Smart Cities alebo (Aj nočný život vie byť smart) - Aké sú nové technológie súčasnosti, čo všetko môže byť smart, čo je to smart night life, ako nám tieto technológie vedia uľahčiť život.; 3. Smart Home - Čo je to inteligentná domácnosť, aké sú jej funkcie a špecifiká, možnosť vyskúšať si produkty.)
12:00 – 13:00 naobeduješ sa a odvezieme ťa do ďalšej firmy
13:00 – 16:00 Matador Group (1. Quo Vadis MATADOR; 2. Inovácie v automotive očami technológa lisovania; 3. Zážitkové centrum vedy Aurélium)
streda 4. októbra 2017
09:00 – 12:00 Nestlé (1. raňajky s Nestlé; 2. Workshop na ktorom si vytvoríš vlastný obchod pomocou inovatívnych metód.)
12:00 – 13:00 obed a peší presun (je to za rohom)
13:00 – 16:00 IBM (Ako umelá inteligencia mení celý jeden sektor trhu - inovácie s Watson v zdravotníctve.)
16:00 – 16:30 pauza a presun do reštaurácie
16:30 – 18:00 networkingová večera s kariérnymi príležitosťami

Chceš spoznať rôzne odvetvia a zorientovať sa v oblasti inovácií? Ako to robia firmy, ktoré sú lídrami vo svojich odboroch? Prihlás sa a zažiješ 2 dni v 4 firmách (Slovak Telekom – Matador Group – Nestlé – IBM), ktoré ti prezradia, ako k inováciám pristupujú ony.

Interaktívne workshopy, diskusie a exkurzie, a možnosť spoznať rôzne odvetvia a firemné kultúry. Získaš nielen novú skúsenosť a informácie, ktoré nikde inde nenájdeš, ale určite aj zaujímavé a cenné kontakty, ktoré môžu naštartovať tvoju kariéru. Presuny medzi firmami počas obeda ani stravu nemusíš riešiť, o všetko sa postaráme. Na záver akcie ťa čaká networkingová večera s profíkmi z praxe.

Stačí mať záujem, čas a chuť v termíne 3. – 4. októbra 2017.
Tak neváhaj a prihlás sa!Ako sa prihlásiť?

Prihlasovanie je ukončené.

Zástupcovia štyroch organizujúcich firiem na základe prihlášok vyberú finálnu dvadsiatku študentov, ktorí sa najneskôr posledný septembrový týždeň dozvedia, že v dňoch 3. – 4. októbra budú môcť zažiť inovácie z úplne iného pohľadu! Pozvánky budú posielané priebežne, preto s prihláškou nečakaj až do poslednej chvíle! Sleduj informácie na facebook evente BIG STEP.

Kontakt


0800 135 135